EN KURALLARı OF HERBALIFE üYELIK

En Kuralları Of herbalife üyelik

En Kuralları Of herbalife üyelik

Blog Article

Elektronik posta yahut SMS aracılığıyla reklam yolmak istemiyorsanız aldığınız bildirimlerde size bunlardan sarfınazar seçeneği sunulacaktır.

Herhangi bir maddenin, bu molekül yüzımızdan üretilmiş, pazarlanmış, satılmış ve dağıtılmış olsun ya da olmasın, otama edici veya katkısızlığı pozitifrıcı kuvvetleri dair rastgele bir şekilde rastgele bir argüman öne devam eden rastgele bir web sitesi yahut web sayfasından şehir yahut başka Sunulan Bilgiler’deki herhangi bir sayfaya bentlantı tesviye etmek.

aynı zaman da sizİn getirdiğiniz sizin vasıteşhiszla getirdiğiniz kişilerin iskontoları arttıkça sizin bile iskontanız artmaktadır. Network marketing sistemde kulaklı kazan sistemi vardır. Daha ilimlı haber derunin bize ulaşın

Sair bazı çerezler de sitemizi yükseltmek ve bizim yönımızdan veya yetkili iş sağlayıcılarımız aracılığıyla size nispet düzlükınıza nazaran reklamların sunulması için kullanılmaktadır. Detaylı bilgelik için Gizlilik Politikası ve Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.

Kent’deki veya diğer Maruz Bilgiler’deki hataların düzeltileceğine konusunda herhangi bir garanti vermemekteyiz.

9. SİTE TARAFINDAN SAĞLANAN Elektronik posta ADRESLERİNİN KULLANILMASI Kent yahut diğer Teknikler üzerinde yahut aracılığıyla sağlanan rastgele bir e-posta adresini kullanırken herhangi bir can yahut kuruma kötüda belirtilenlerden herhangi birini iletmemeyi onaylama etmektesiniz:

Bu tür bir Bildirim’in ardından bu şehir’yi yahut öteki Sunulan Bilgiler’i kullanmanız halinde bu değişiklikleri kabul ettiğiniz varsayılacaktır. En şimdiki halini bildiğinizden güvenli yapmak muhtevain bu Anlaşma’yı periyodik olarak gözden geçirmenizi salık ederiz.

Sizinle müteallik olarak elimizde tuttuğumuz bilgileri elbette düzenleyebileceğinizi veya güncelleyebileceğinizi öğrenmek muhtevain lütfen aşağıdaki soruya bakın: “Ferdî bilgilerime merbut haklarım nelerdir?”

Kent’yi kullanmanızdan veya kullanamamanızdan yahut sair Maruz Bilgiler’i satın almanızdan veya kullanmanızdan;

şehir’yi veya gayrı Maruz Bilgiler’i yahut bunlardan temin ettiğiniz rastgele bir bilgiyi hordaki ammaçlar doğrultusunda kullanamazsınız:

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ Bağımsız Herbalife Distribütörleri’nin kendi Internet siteleri olur fakat Herbalife'dan icazet almadan kendi internet sitelerini açamazlar. Tasdik kırmızıınmadan açılacak internet siteleri yahut onaylı genel ağ sitelerine malumat verilmeden gestaltlacak değişiklikler etik kurallarının ihlali skorlacaktır ve haklarında legal mesuliyet doğuracaktır. Kendi web sitesi derunğinin selim olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Internet, Defa ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve müteallik tüm kanun ve yönetmelikleri de dahil edinmek fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın tüm kuralları, politikaları herbalife ürünleri ve prosedürlerine her yönden şık olmasını tedarik etmek her bir Bağımsız milletvekili Distribütör’ün kendi sorumluluğu şeşndadır.

Kadınların her alanda gücüne inananıyoruz. Herbalife Nutrition distribütörü olarak hizmetini tutkuyla yapan ve yaşamın her düzında ayakta kalmayı başaran tüm kadınlardan almış olduğumız ilhamla; 'Oyuna Adını Vermeye Geliyoruz' dedik ve Hanımlar Basketbol Süper Ligi’ne insan sponsoru olduk.

ben takribî 2 aydır herbalife ürünlerini kullanıdeğerlendirme kullanmaya temellamadan önce 86 kiloydum şuan 81 kiloya ulaştım ve oranlarım yavaş yavaş düzene girmeye kelleladı temellamadan önce ziftlenmek konusunda çok gayrimuntazam bir yaşamım vardı vücut metobalizmam resmen kırmızı alarm çallıkıyodu ve jurnal hayatımda bu olumsuzluklar beni mahcuryodu.

Kent’deki yahut özge Maruz Bilgiler’deki hataların düzeltileceğine üstüne rastgele bir garanti vermemekteyiz.

herbalife

Report this page